Критичні точки при у заготівлі силосу та сінажу - Svaor

Критичні точки у заготівлі силосу

 

Серпень-вересень — пора заготівлі силосу. Так критичними точками в виробництві цього корму є:

  • вибір культури для отримання зеленої маси,
  • визначення оптимальних строків для її збирання,
  • підготовка зеленої маси до силосування,
  • дотримання технології заготівлі, враховуючи ущільнення та герметизацію.

 

Оптимальний час скошування на силос — кукурудза у фазі молочно-воскової стиглості зерна. Вміст сухої речовини в качані становить 45–50%, вологість 70% спочатку, і 65% і  нижче під кінець силосозаготівлі.

 

Як наслідок, маємо подрібнену масу, яка стікає соком. Із соком витікають цукри — поживне середовище для молочнокислих бактерій. А саме ця мікрофлора відповідає за консервацію протеїнів, енергетичної поживності, тривалість збереження силосу. Кукурудза стікає, чисельність молочнокислої мікрофлори — стрімко падає, кислотність силосу не наростає. Якщо все так і залишити, то замість якісного корму отримаємо зниження вмісту протеїну, вуглеводів, енергетичної поживності.

 

Що ж робити? На етапі закладання силосної маси до біг-бегу, мішка для силосування, силосну траншею потрібно  додати біоконсервант SILA-PRIME. Це мультибактеріальний препарат, який немає аналогів на ринку кормозаготівлі. З використанням біоконсерванту силосна маса вже через 18 годин отримує оптимальну pH 4,3. А кукурудза без консерванту продовжує стікати соком та втрачати цукри ще 3 дні після заготівлі та трамбування в траншею. Разом із соком стрімко падають вміст цукрів та енергетична поживність корму. 

 

силосу

 

Аби гарантовано отримати силос високої якості, без сюрпризів у вигляді патогенної мікрофлори, застосовуйте мультибактеріальний консервант.

Біоконсервант SILA-PRIME + якісні силосні гібриди+поради наших консультантів = якісний силос на весь сезон!

Телефонуйте прямо зараз нашим консультантам та купуйте біоконсервант SILA-PRIME за спеціальною ціною!

 

 

 

Tags:, , , ,

Замовлення
×