Соло чи мульти: обираємо біоконсервант для силосу - Svaor

Соло чи мульти: обираємо консервант для силосу

Біоконсервант для силосу

 

Біоконсервант на ринку препаратів для  кормозаготівлі — не рідкість. Серед різноманіття найменування усі продукти умовно можна поділити на препарати, які складаються з 1-2 бактерій або кислот, та мультибактеріальні (присутні бактерії, грибки, ферменти і т.д).

 

Перші консерванти складаються виключно з однієї – двух бактерій. Мікроорганізм регулює кислотність силосної маси, запобігаючи втратам поживних якостей корму. Але в разі використання неякісної зеленої маси, специфічних погодних умов, порушення технології силосування такий консервант може не спрацювати. Плюс на початковому етапі силосування монопрепарати не активні. Зелена маса продовжує стікати соком, кислотність повільно нарощується, вміст цукрів — падає.

 

Щодо мультифункціональних консервантів, то до складу таких препаратів входить від 2 до безкінечності кількості бактеріальних культур. Так інгредієнтами біоконсерванту SILA-PRIME є відразу 7 мікроорганізмів. Мікрофлора біоконсерванту доповнює та підсилює дію один одного, гарантуючи якість силосування.

 

До складу мультибактеріального біоконсерванту увійшли:

 • Enterococcus faecium й Streptococcus lactis  першими беруть на себе удар. Ці мікроорганізми ферментують цукри та підвищують кислотність силосної маси до pH 5 у перші 5 годин;
 • Pediococcus pentosaceous, Pediococcus acidilactici знижують кислотність зеленої маси до позначки pH 4;
 • Lactobacillus plantarum й Lactobacillus casei підтримують оптимальний рівень pH. Через це з використанням біоконсерванту SILA-PRIME силосна маса вже на 2-3 день після закладки має стабільний рівень кислотності, високу активність молочнокислої мікрофлори, пригнічення патогенних мікроорганізмів;
 • Bacillus subtilis (сінна паличка). Мікроорганізм виділяє речовини, що є аналогами атибіотиотикоподібних речовин. Діяльність Bacillus subtilis пригнічує розвиток дріжджів, плісені, аеробної мікрофлори у силосі;
 • Aspergillus oryzae. Грибок продукує 9 ферментів, які працюють із крохмалем, целюлозою та іншими складними вуглеводами, перетворюючи їх в прості цукри.

 

З біоконсервантом SILA-PRIME фермеру чи зоотехніку не потрібно стати мікробіологом. Достатньо внести продукт під час заготівлі силосу та отримати якісний корм. Все інше мультимфкрофлора зробить за вас.

А який біоконсервант обираєте ви: моно— чи мультибактеріальний?

 

 


 

Біоконсервант SILA-PRIME купити в Луцьку або замовити доставку по Україні в будь-який момент ви можете у компанії «Svaor» звернувшись по телефону +380 504 385 005 (Олександр), +38 067 332-64-41 (Дмитро) або залишивши заявку на нашому сайті. Менеджер прийме ваше замовлення, з’ясує всі побажання, а також при необхідності проконсультує.

 

 

Замовлення
  ×
  Product order
   ×
   Заказ продукции
    ×