Про компанію

ТОВ “СВАОР” – українська компанія-постачальник якісної європейської сільськогосподарської продукції.

Свою діяльність компанія “СВАОР” будує на основі партнерських відносин з іноземними виробниками на ринку сільськогосподарської продукції, забезпечуючи спеціалізованими продуктами як провідні компанії України, так і малі домашні господарства, орієнтуючись на довгострокові відносини.

Компанія СВАОР є сучасною організацією, яка спеціалізується на дистрибуції, маркетингу та консультаційній діяльності у сфері відгодівлі та утримання усіх видів сільськогосподарських тварин та птиці.

Основна виробнича програма нашої компанії – продаж готових кормів, концентратів, преміксів, кормових добавок, мікродобрив.

ТОВ «СВАОР» є представником таких відомих компаній, як «InVivo NSA SA» (Франція), «Pancosma» (Швейцарія), «Nuscience» (Нідерланди), «Dietaxion» (Франція), які є передовими виробниками кормових добавок та іншої сировини для виготовлення кормів для тварин та птиці на світовому ринку.

На нашому сайті представлені корми, премікси, концентрати, добавки для птиці, свиней, ВРХ, кролів та інших сільськогосподарських тварин. Також компанія “СВАОР” реалізує мікродобрива у широкому асортименті.


Реалізуємо:

  • Т5Х SD/T5X Premium – адсорбент мікотоксинів
  • Підолат кальцію (PIDOLin)
  • Квадрісорб – універсальний підсушувач
  • Готові корми, концентрати, премікси
  • Хелатні мікродобрива для рослин
  • Підсолоджувач для кормів SUCRAM

 


 

Зворотній зв’язок

 

 


Контакти компанії

ТОВ “Сваор”

Україна

Волинська область

Луцьк, вул.Шопена,  22 А,  43021

+38 (0332) 72-07-20
+38 (067) 332-64-41
+38 (050) 438-50-05
+38 (096) 959-74-05

Замовлення
×