Wisium

Wisium – провідна французька компанія, що займається дослідженнями, розробкою, виробництвом, маркетингом та продажем інноваційних кормових продуктів для тварин. 

 


На території України ТОВ СВАОР є єдиними прямим постачальниками даної прордукції!

 


 

27164955_467649236966272_7955690159845718940_o

 

Wisium пропонує широкий асортимент продуктів. Ця компанія гарантує оптимально збалансоване харчування, високоякісні добавки для безпеку травлення.

Їх 60-річний досвід роботи в аграрній галізі набув потужних знань у всіх аспектах управління  виробництвом : харчування тварин, рецептура, контроль якості,  лабораторний аналіз, виробнича підтримка, технічна підтримка  на фермах.

 


 

picto-values-innovation-white-omshwgvvizq7uzr5n7bswt8x52ov6s8tl7uyo4lgb4

Досвід

Wisium – міжнародний бренд, один з найпотужніших у сфері харчування та здоров’я тварин вже понад 60 років, у більш ніж 50 країнах світу.

 

 

 


 

Якістьpicto-values-chimie-white-omshuzb2pfovh7wzc262gorna40y01c4duoabcsw5s

Забезпечення високої якості сировини та готової продукції завдяки багаторічному партнерству з Upscience. Upscience – це мережа з 6 акредитованих лабораторій у Бразилії, Франції, В’єтнамі та Італії. Найновіші технології дозволяють провести широкий спектр аналізів та бути впевненому в продукції.

 


 

picto-values-adaptation-white-omshz4rew3dgr7vw3crqz51xqdkazwtfyeehmcnaog

Розтиток

Wisium має 11 науково-дослідних центрів, якими керують 140 вчених і техніків. Враховуючи знання про сировину та результати науково-дослідної роботи, пропонують інноваційні та налагоджені рішення, визначають нові технічні тенденції саме для вас.

 

 


 

Продукція Wisium

 

Wisium французька компанія

 

T5X – це результат 20 років роботи в 11 світових науково-дослідних центрах Wisium

T5X працює в синергії з тваринами в трьох основних діях: 

 1. зв’язує полярні мікотоксини;
 2. підвищує виробництво природніх ферментів детоксикації;
 3. покращує метаболізм.

 


Wisium французька компанія

 

B-SAFE пропонує безпечне, природне та надійне рішення для забезпечення процесів травлення. Ця запатентована добавка підкріплена багаторічними науково-дослідними розробками та комерційним використанням у всьому світі.

 


Wisium французька компанія

 

POWERJET – кормова добавка для сільськогосподарських тварин.

Запатентована кормова добавка, що складається з рослинних екстрактів, які працюють синергічно з метою найбільш ефективного використання поживних речовин тваринам.

 


 

Wisium в цифрах

Teal Business Skills Gradient General Linkedin Banner (3)

 

 

 


 

Додаток Mycowatch від Wisium – це інструмент для моніторингу, що дозволяє точно знати дозування продукту T5X, розчину мікотоксинів Wisium, залежно від виду та рівня забруднення мікотоксинами. 

 

Wisium

Замовлення
  ×
  Product order
   ×
   Заказ продукции
    ×