Трейдинг зернових та олійних культур

Компанія Сваор займається закупкою та експортом зернових та олійних культур. На сьогоднішній день ми зарекомендували себе як надійного партнера серед українських постачальників і зарубіжних покупців. 

Ми маємо значний досвід у питаннях закупки та експорту в поєднанні з логістичною гнучкістю, що у свою чергу дозволяє нам бути максимально корисними для наших клієнтів.

 


зернових та олійних культур


Основні принципи нашої роботи: 

Висока якість продукції та послуг на всіх етапах нашої роботи- за весь період існування наша компанія отримала високий рівень довіри серед українських та іноземних партнерів завдяки своєчасному та якісному виконанню своїх контрактних зобов’язань.

Довгострокові відносини з партнерами – компанія Сваор створює дійсно вигідні умови співпраці як для внутрішнього виробника, так і для іноземного партнера.

Позитивний кінцевий результат – бездоганна репутація компанії Сваор надає можливість нашим клієнтам впевнено планувати свої бізнес-процеси.

зернових та олійних культур


 

Ми пропонуємо широкий асортимент та відмінну якість. Крім наведених нижче культур можуть бути поставлені і специфічні види продукції.

 


 

 

 

 

 

 

 


Географія експорту зернових та олійних культур

 

Ми дуже цінуємо наших клієнтів, тому закупаємо та експортуємо зернові та олійні культури тільки високої якості. Ми завжди здійснюємо ретельний відбір кращої продукції, проводимо постійні перевірки якості у незалежних акредитованих лабораторіях.

 

зернових та олійних культур

 


 

 

 

Як швидко зростаюча компанія, ми завжди знаходимося в пошуку нових партнерів і відкриті до нових пропозицій!

E-mail:        info@svaor.org

Телефон:  +38 099 332 64 41, +38 067 332-64-41 (Віталій)

 

 

 


Ми створили Telegram канал з метою пошуку зернових та олійних культур. Долучайтесь, щоб найпершим отримувати найвигідніші пропозиції за посиланням https://t.me/joinchat/AAAAAFRYwINarMnnW-aO5A
Наші працівники будуть надсилати пропозиції купівлі зернових та олійних культур з найвигіднішми умовами для Вас!

 

 

 


 

 

зернових та олійних культур

 

   

  Замовлення
   ×
   Product order
    ×
    Заказ продукции
     ×