Nuscience Цехаве Корм

Nuscience Цехаве Корм – 100% іноземна компанія з європейським менеджментом, яка входить до складу кооперативу “Royal Agrifirm Group”, заснованому в Нідерландах понад 120 років тому.

“Royal Agrifirm Group” є провідним сільськогосподарським кооперативом з міжнародною мережею дочірніх компаній у Європі, Південній Америці, Сполучених Штатах Америки, Азії та дистриб’юторській мережі по всьому світу.

 

Цехаве Корм

 

Компанія “Цехаве Корм” почала свою діяльність в Україні 16-ть років тому 16 грудня 2003 року, а вже у 2010 відбулось відкриття заводу по виробництву кормів у місті Гайсин. Тільки за 2019 рік відвантажено 36000 тонн продукції. 

 

Цехаве Корм

 

 

У 2018 році компанія «Цехаве Корм» створила окрему лінійку товарів для невеликих господарств під брендом «Домашній». Це спеціально розроблений комбікорм, що відповідає останнім вимогам годівлі для досягнення максимальної результативності. Обираючи домашній, ви збережете свій час на розробку раціону, не втративши в якості.

 

Цехаве Корм

 

 


 

picto-values-chimie-white-omshuzb2pfovh7wzc262gorna40y01c4duoabcsw5sЯкість

Оновлена лабораторія компанії проводить початкову перевірку сировини і готової продукції та розширену перевірку за допомогою експрес аналізатора BRUKER Tango. Лабораторія працює у 4 зміни, тим самим здійснює контроль якості 24/7.

 

 


 

Досвідpicto-values-innovation-white-omshwgvvizq7uzr5n7bswt8x52ov6s8tl7uyo4lgb4

Поєднуючи роки глобальних наукових досліджень з місцевими, специфічними ноу-хау у галузі землеробства та кормів для тварин, пропонують клієнтам по всьому світу найкращі рішення для їх виробництва.

 


 

picto-values-adaptation-white-omshz4rew3dgr7vw3crqz51xqdkazwtfyeehmcnaogІнновації

Nuscience Цехаве Корм – ваш партнер в області природних, ефективних і безпечних рішень для збільшення продуктивності тварин.

 

 

 


 

Nuscience Цехаве Корм реалізує готові корми, концентрати, премікси для всіх вікових груп ВРХ, свиней, бройлерів, водоплавної птиці, індиків, перепелів, кроликів.

 

 

 

Замовлення
  ×
  Product order
   ×
   Заказ продукции
    ×