Animine

Animine є світовим постачальником мікроелементів для харчування тварин.

 

bg-banner-home-1

 

Якщо вас цікавить здоров’я та добробут тварин, продуктивність вашої ферми та компанії, якість та безпека продуктів тваринного походження вам варто обрати Animine!

 


 

На території України ТОВ ”СВАОР” є єдиними прямим постачальниками продукції Animine!

 


 

picto-values-chimie-white-omshuzb2pfovh7wzc262gorna40y01c4duoabcsw5s

 Якість

Маючи понад 15-річний досвід роботи, компанія зосереджується на мікроелементах для харчування тварин. Продукція виготовлена за допомогою запатентованого процесу та демонструє унікальні властивості.

 

 


 

Безпекаpicto-values-safety-white-omsi56tyxnnzkr34pz171m0vjrpglov64dr4yjnykw

Компанія приділяє велику увагу впливу мікроелементів на безпеку людини.Безпека працівників, які переробляють кормові добавки, безпека споживачів, які їдять м’ясо, субпродукти, яйця та молоко. У цьому відношенні компанія дотримуємось найсуворіших міжнародних стандартів.


picto-values-innovation-white-omshwgvvizq7uzr5n7bswt8x52ov6s8tl7uyo4lgb4

 

Інновації

Наука робить прогрес, ринки швидко рухаються, а продукція не повинна змінюватися? Компанія крокує в ногу з часом та впроваджує нові технології та методики.

 


  

Продукція Animine

 

Animine

 

HiZox, виготовлений за допомогою запатентованого процесу, демонструє унікальні фізико-хімічні особливості. Цей цинк дуже легко засвоюється, що дає можливість оптимального забезпечення раціону тварин.

Це джерело цинку, яке важливе для правильного розвитку тварин, впливає на запліднення і здатність розмножуватися, є складовою частиною інсуліну.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CoRouge (унікальне джерело одновалентної міді)

 

Animine

Це унікальне джрело одновалентної міді ,яке є революційнм нововеденням в раціон тварин.

Мідь є активатором багатьох ферментів або входить в їх склад, бере участь в обміні вуглеводів, є незамінним каталізатором в синтезі гемоглобіну. Мідь необхідна для нормальної пігментації, для формування нервової тканини, для репродуктивних функцій організму і розвитку скелету тварин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Замовлення
  ×
  Product order
   ×
   Заказ продукции
    ×