Vitalac

Vitalac – французька компанія, яка стала еталоном у харчуванні тварин. 

 

Vitalac

 

Завдяки своєму багаторічному досвіду в галузі, компанія є один з кращих виробників кормів для сільськогосподарських тварин.

Спочатку Vitalac виробляв корм лише для поросят . Завод Карноет, розташований у центральній Бретані, розвивався протягом останніх десяти років. Зараз Vitalac виробляє корми, мінерали, премікси та харчові продукти для свиней , великої рогатої худоби та птиці.

 


 

picto-values-innovation-white-omshwgvvizq7uzr5n7bswt8x52ov6s8tl7uyo4lgb4Досвід

Починаючи з 1989 року зоотехніки, дієтологи та ветеринари компанії адаптують кормові рішення до контексту та стратегії кожної окремої ферми.

 

 


 

Якістьpicto-values-chimie-white-omshuzb2pfovh7wzc262gorna40y01c4duoabcsw5s

Команда мультидисциплінарних експертів постійно працюють над вдосконаленням своєї продукції.

 

 


 

picto-values-environnement-white-omsi6mj3djmrbb01c3docqz87ymnd1kenhmucrjb2oІнноваційні рішення

Компанія пропонує вам інноваційні рішення для гігієни та здоров’я вашої ферми: персоналізовані поради для кожного фермера, поживні корми, харчові добавки, які підвищують якість вашого виробництва.

 

 

 


 

Продукція Vitalac

 

 

Vitalac

 

 

Головне завдання Glycoline полягає в тому, щоб підвищити глікемію та запобігти ацетонемії або кетозу, що впливає на виробництво та показники фертильності корови.

 

 

VitalacRumenStimul  коктейль із глини та поживних речовин для оптимізації закваски руміна. RumenStimul можна додати до спеціальних мінеральних формул Vitacarte.  

Замовлення
  ×
  Product order
   ×
   Заказ продукции
    ×