Vitalac

Vitalac – французька компанія, яка стала еталоном у харчуванні тварин. 

 

0

 

Завдяки своєму багаторічному досвіду в галузі, Vitalac є один з кращих виробників кормів для сільськогосподарських тварин.

Спочатку Vitalac виробляв корм лише для поросят . Завод Карноет, розташований у центральній Бретані, розвивався протягом останніх десяти років. Зараз Vitalac виробляє корми, мінерали, премікси та харчові продукти для свиней , великої рогатої худоби та птиці.

 


 

picto-values-innovation-white-omshwgvvizq7uzr5n7bswt8x52ov6s8tl7uyo4lgb4Досвід

Починаючи з 1989 року зоотехніки, дієтологи та ветеринари Vitalac адаптують кормові рішення до контексту та стратегії кожної окремої ферми.

 

 


 

Якістьpicto-values-chimie-white-omshuzb2pfovh7wzc262gorna40y01c4duoabcsw5s

Команда мультидисциплінарних експертів постійно працюють над вдосконаленням своєї продукції.

 

 


 

picto-values-environnement-white-omsi6mj3djmrbb01c3docqz87ymnd1kenhmucrjb2oІнноваційні рішення

Vitalac пропонуєвам інноваційні рішення для гігієни та здоров’я вашої ферми: персоналізовані поради для кожного фермера, поживні корми, харчові добавки, які підвищують якість вашого виробництва.

 

 

 


 

Продукція Vitalac

 

 

Bloc-marque-glycoline-Solution-GB-Vecto

 

 

Головне завдання Glycoline полягає в тому, щоб підвищити глікемію та запобігти ацетонемії або кетозу, що впливає на виробництво та показники фертильності корови.

 

 

184865-15434329RumenStimul  коктейль із глини та поживних речовин для оптимізації закваски руміна. RumenStimul можна додати до спеціальних мінеральних формул Vitacarte.  

Замовлення
×